We are international
Donate
TEXT SIZE   
   back

O IMF
04.17.13

O IMF


Společnost byla založena v roce 1990, Mezinárodní Myelom Foundation (IMF) je nejstarší a největší myelom-specifické charity ve světě. S více než 230.000 členů ve 120 zemích, IMF slouží pacientů s mnohočetným myelomem, členy rodiny, a lékařské komunitě. IMF poskytuje širokou škálu programů v oblasti Výzkum, Vzdělávání, Podpora a Advokacie.


VÝZKUM IMF je lídrem v oblasti globální spolupráce myelomu výzkumu. IMF podporuje laboratorní založený výzkum a získal více než 100 grantů na začátek junior a senior výzkumných pracovníků od roku 1995. Navíc MMF sdružuje přední světové odborníky v nejúspěšnější a jedinečným způsobem prostřednictvím Mezinárodní myelomu pracovní skupiny (IMWG), který je publikování v prestižních lékařské časopisy, mapovat průběh k vyléčení, mentoring příští generaci inovativních vyšetřovatelů a zlepšení kvality života díky lepší péči.


VZDĚLÁVÁNÍ IMF vzdělávací pacienta a rodinu Semináře, workshopy, Medical Center a regionální společenství Workshopy se konají po celém světě. Tato setkání poskytují up-to-aktuální informace prezentované předními specialisty s myelomem a výzkumných pracovníků přímo na pacientů s myelomem a jejich rodinám. Naše knihovna více než 100 publikací, pro pacienty a pečovatele, tak i pro zdravotníky, je každoročně aktualizován a je k dispozici zdarma. Publikace jsou k dispozici ve více než 20 jazycích.


PODPORA Náš bezplatnou telefonní linku 800-452-2873 je osazený koordinátorů hotline, kteří odpovídají na dotazy a poskytovat podporu a informace po telefonu a e-mailu pro tisíce rodin každý rok. MMF udržuje síť více než 150 podpůrných skupin a nabízí školení pro stovky specializovaných pacientů, poskytovatelů péče a zdravotních sester, kteří dobrovolně vést tyto skupiny ve svých komunitách.


ADVOKACIE IMF vlaky prosazující program a podporuje dotčené osoby k obhajobě na zdravotní problémy, které ovlivňují myelom komunitu. Práce jak na státní a federální úrovni IMF vede dvě koalice k obhájci v rovnováze pojištění. Tisíce IMF vyškolených obhájců mít pozitivní dopad každý rok o otázkách důležitých pro myelomu komunity.

Přečtěte si více o tom, jak MMF pomáhá zlepšit kvalitu života pacientů s mnohočetným myelomem při práci k prevenci a lék. Kontaktujte nás na 800-452-2873 nebo na adrese myeloma.org.


Zlepšení Kvality ŽivotaNalezení Kúra


 related articles