We are international
Donate
TEXT SIZE   


در مورد صندوق بین المللی پول
04.17.13

در مورد صندوق بین المللی پول

در سال 1990 بنا نهاده شده، بنیاد بین المللی میلوما (صندوق بین المللی پول) قدیمی ترین و بزرگترین موسسه خیریه های میلوم خاص در جهان است. با بیش از 230،000 عضو در 120 کشور جهان، صندوق بین المللی پول در خدمت بیماران میلوم، اعضای خانواده، و جامعه پزشکی است. صندوق بین المللی پول فراهم می کند طیف گسترده ای از برنامه ها در زمینه های پژوهش، آموزش، پشتیبانی و حمایت است.


تحقیق

صندوق بین المللی پول، رهبر در میلوم پژوهش مشارکتی جهانی است. صندوق بین المللی پول پشتیبانی از تحقیقات مبتنی بر آزمایشگاه و بیش از 100 کمک های مالی اعطا شده به ابتدای صفحه محققان جوانان و بزرگسالان از سال 1995. علاوه بر این، صندوق بین المللی پول با هم در راه موفق ترین و منحصر به فرد از طریق میلوما بین المللی گروه کاری (IMWG)، است که چاپ و نشر در معتبر به ارمغان می آورد کارشناسان برجسته جهان مجلات پزشکی، سیر به درمان، مشاوره نسل بعدی محققان نوآورانه است، و بهبود زندگی از طریق مراقبت های بهتر.

آموزش و پرورش
همایش ها و سمینارها بیمار و خانواده صندوق بین المللی پول آموزشی، کارگاه های آموزشی مرکز پزشکی، و کارگاه های آموزشی ارتباطات منطقه ای در سراسر جهان برگزار می شود. این جلسات ارائه به روز اطلاعات ارائه شده توسط متخصصان و محققان میلوم که منجر به طور مستقیم به بیماران مبتلا به میلوم و خانواده های آنان است. کتابخانه ما از بیش از 100 نشریه، برای بیماران و مراقبین و همچنین برای متخصصان مراقبت های بهداشتی، سالانه و به صورت رایگان در دسترس به روز شد. انتشارات به بیش از 20 زبان در دسترس هستند.

پشتیبانی
ما تدریس خصوصی در خانه شماره تلفن رایگان 800-452-2873 توسط هماهنگ کننده خط تلفن است که پاسخ به سوالات و در هر سال ارائه پشتیبانی و اطلاعات از طریق تلفن و ایمیل به هزاران نفر از خانواده های کارکنان. صندوق بین المللی پول را حفظ شبکه ای از بیش از 150 گروه پشتیبانی و آموزش برای صدها نفر از بیماران اختصاص داده شده، مراقبان و پرستاران داوطلب را برای رهبری این گروه در جوامع خود را ارائه می دهد.

حمایت
صندوق بین المللی پول حمایت از قطار برنامه و پشتیبانی مربوطه برای دفاع از افراد در مسائل مربوط به سلامت است که بر جامعه میلوم. کار هر دو در سطح ایالتی و فدرال، صندوق بین المللی پول منجر دو ائتلاف برای حمایت از برابری در پوشش بیمه. هزاران نفر از طرفداران صندوق بین المللی پول آموزش دیده را به یک تاثیر مثبت در هر سال در مورد مسائل حیاتی برای جامعه میلوم.

 

اطلاعات بیشتر در مورد راه صندوق بین المللی پول برای کمک به بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به میلوم در حالی که مشغول به کار در جهت پیشگیری و درمان. تماس با ما 800-452-2873 أو زيارة myeloma.orgرا.


بهبود زندگی • اپیدا کردن درمان

 


 related articles